Srpen 2009


Medicopter 117 fotky

20. srpna 2009 v 14:56 Fotky
Přidala: žena
denisa117

Medicopter 117 fotky 2...

20. srpna 2009 v 14:52 Fotky
Michael,Thomas,Petr,Karin, Ralf a Biggi
Thomas,Gabriela,Michael,Ralf,Biggi a Petr
Max,Biggi,Gina,Karin,Stela a Petr
Mark,Enrico,Karin,Jens
Jens,Karin,Enrico,Gina,Mark a Petr
Karin,Mark,BiggiFotečky MC

20. srpna 2009 v 14:44 Fotky
Biggi a Thomas
Mark a Petr
Karin a Biggi
Mark a Petr
Thomas a Michael
Thomas,Petr a Michael
Enrico
Gabriela a Ralf
Ralf a Biggi
Mark a Gina
Petr a Stela

Karin a Thomas

Wolfgang Krewe

18. srpna 2009 v 20:33 Ralf Staller
Wolfgang Krewe

Wolfgang se narodil 20.října 1966 v Mnichově.Vystudoval hereckou školu v Mnichově.V roce 1992 se poprvé objevil v romantickém serialu Marienhoff.Od té doby patří k německým seriálovým hvězdám.U nás jsme ho mohli vidět například ve Stefanii,nebo Komisaři Rexovy.
Ralf Staller
Ralf byl u Medicopteru zdravotním bratrem. Jeho práce byla i jeho životem. To sdílel i se svou kolegyní ale i přítelkyní Gabriellou Kollmanovou. Nebyl moc rád, že Gabrielle chce jejich vztah utajit před veřejností. Pořád by se ženil. Kvůli svatbě se taky rozejdou. Ralf se všelijak snaži Gabriellu získat zpátky, ale nepodaří se mu to. Až na smrtelné posteli se mu Gabrielle svěří, že ho vždycky milovala. Za její smrt se cítí odpovědný.Chvilku ještě pracuje s novou lékařkou Karin a poté Medicopter opuští kvůli nové lásce Jenny. Jeho životní láskou však zůstává Gabrielle. V týmu B si také dobře rozuměl s Biggi.

Anja Freese

18. srpna 2009 v 20:30 Gabriela Kollman
Anja se narodila 22.ledna 1966.Vystudovala fotodesign a v tomto oboru původně i pracovala je zdatná sportovkyně a aktivně se jmenuje tenisu,plachtění,a horolezectví.V roce 1989 se poprvé objevila na obrazovce v serialech Berlin Break,Hagedornd Töchter a současně začala studovat herectví.Od roku 1995 spolupracuje s produkcí RTL.
Gabrielle je u Medicopteru lékařkou a to profesionální. Se svým přítelem Ralfem sdílí radost z práce. Chce však jejich vztah utajit. Ralf si ji chce vzít. To vede k rozchodu. I když ho Gabi miluje chce si dát čas na rozmyšlenou. A to ještě neví, že ho moc nemá. Až na smrtelné posteli mu řekne po pravdě, že ho pořád miluje. Její 60% popáleniny bohužel nikdo nemůže spravit. Gabi umírá na rozežrané plíce. Transplantaci odmítla, protože si je vědoma toho, že ji stejnak čeká brzká smrt. V týmu B si dobře rozumí s Biggi, která ji pomůže v každé situaci, bohužel tu poslední nezvládl ani Ralf ani Biggi.

Manfred Stücklschwaiger

18. srpna 2009 v 20:28 Thomas Wächter
Manfred se narodil 21.ledna 1965 v Mnichově.Vystudoval muzikál a herectví v Hamburgu.Hrál v divadlech v Hannoveru,Ingolstadtu a Saarbrückenu.Proslavila ho filmová komedie Workaholic,v níž si zahrál s Tobiasem Morettim,a řadě rolí v seriálech např.:Místo činu.Bývalý pilot Thomas Wächter zná svůj stroj do posledního šroubku.Díky ocelovým nervům suverénně i nejnáročnější manévry a akce.Zato v soukromí je nešťastný protožemu exmanželka Věra znemožňuje se stýkat s dětmi. Thomas umírá při pokusu o záchranu Micahela před mafií.

Sabine Petzl

18. srpna 2009 v 20:27 Biggi Schwerin
Sabine Petzl

Sabine se narodila 9.srpna 1965 ve Vídni.Vyrůstala v Metropoli na Dunaji a v Hamburgu.Vedle práce moderátorky ORF se začala věnovat herectví.První roli dostala v roce 1994.Od té doby učinkovala v řadě produkcí.u nás jsme ji mohli vidět v Komisaři Rexovy.Má syna jménem Sascha Riedel Jr.který se narodil 6.června 2001.
Biggi byla u Medicopteru od samého začátku. Jako profesionální pilotka si dobře rozuměla s helikoptérou BK 117. Biggi nemá na chlapy štěstí. Nejprve se o ni zajímá šéf základny Frank Ebelsieder, Biggi ho však ignoruje a laškuje s právě rozvedeným pilotem Wächterem. Byla pilotka týmu B, kde pracovala s Gabi a Ralfem, Nebyli jen kolegové, ale i dobří přátelé. S pilotem Thomasem Wächterem se handrkovali kdo je lepší pilot. Také pro ni znamenal víc než jen kolegu. Dlouho do něj byla zamilovaná. Za nějakou dobu se při jednom výjezdu setká s Axelem, který ji přijde ten pravý. Ten ji však podvede a Biggi už žádnému chlapovi nevěří. Pokouší se navázat vztah s Thomasem, ten ale nemá na vztah ani pomyšlení. Dvě dcery na krku není lehké. Biggi se snaží vyčkat co bude. Po smrti Gabrielly pomůže Ralfovi z nejhoršího. Ten se rozhodne od Medicopteru odejít už navždy. Na jeho místo přichází půvabný Ital Enrico Continni. S novou doktorkou Karin Thalerovou a zdravotním bratrem Enricem se zdají být dobrý tým. Biggi se do Enrica zamiluje doslova na první pohled. On taky a tak se začíná jejich vztah rozrůstat. Enrico se k Biggi nastěhuje, ale takhle jim to neklape. Nakonec je po Thomasově smrti nastěhuje doktorka Karin Thalerová do svého volného domu. Žijí všichni tři spolu. Po krátké době se ale Biggi těžce zraní. Má porušené rovnovážné smysly a doktor ji zakazuje létat. Jelikož Biggi není rodinný typ, loučí se s Enricem a odlétá do Ameriky, kde bude učit mladé piloty. Po pár týdnech či měsících zjistí, že ji Enrico hodně chybí a vrátí se do Německa. Ten se s ní odstěhuje do Itálie k jeho rodičům. Biggi měla smysl pro humor, ale taky smysl pro empatii = vžít se do problému druhých. Všem bude Biggi chybět.

Rainer Grenkowitz

18. srpna 2009 v 20:23 Michael Ludvic
Rodilý berlíňan narozen 24.listopadu 1955.Měl být původně obchodníkem ale záhy pochopil že to pro něho není a dostudoval herectví.Působil v různých divadlechPrůlom ve filmu se mu zdařil v roce 1986 hrál mimo jiné v SOKO 5113 a řadě dálších televizních seriálů.
Michael je lékař. Se svou manželkou se rozvede kvůli nedbalosti k rodině. Jeho syn Dirck se odstěhuje s ním. Po krátké době, kdy umře Thomasova manželka Věra se Michael s Dirckem nastěhuje k němu. Po nástupu Karin Thalerové je rozhodnuto. Michael je až po uši zamilovaný. Karin se k němu a k Thomasovi nastěhuje a pomáhá jim starat se o Thomasovy dcery Lisu a Lauru a Michaelova syna Dircka. Michael je rozhodnut si Karin vzít. Chtějí spolu odjet na týden na dovolenou. Tam si ji chce vzít. Má to být překvapení, ale Karin si náhodou prohlédne letenky. Den před odletem se však Michael náhodou nachomýtne u vraždy. Chytá ho mafie. Státní zástupce ho uklidí do Ameriky do projektu ochrany svědků. S sebou si může vzít jen jednu osobu. Volí syna Dircka. Ale ještě jednou se Michael objeví na obrazovkách. Zase ho chce mafie zabít. Utéct mu pomáhá kamarád Thomas Wächter, který při útěku před zločinci uhoří. Michael se musí podruhé s Karin rozloučit a ještě truchlit pro Thomase.

Serge Falck

18. srpna 2009 v 20:21 Petr Bergr
Serge Falck
Serge se narodil 19.dubna 1966 v Antwerpách.Herectví se učil v Indsbrucku,poté působil mimo jiné v Salzburgu,Vídni a Mnichově.Svoji televizní kariéru začínal v jednoom z dílu serialu Místo činu.Od té doby je velmi žádaným hercem.Za film Autsch(Ouvej) získal v roce 1996 prestižní cenu Romy.Peter Berger je nováček týmu A.Chce se stát zdravotníkem tak studuje při práci medicínu.Jelikož Peter nestíhal práci a medicínu zaroveň tak studium medicíny zrušil.

Urs Remond

18. srpna 2009 v 20:20 Mark Hopner
Urs Remond se narodil 12.října 1964 v Neurkirchen/Vluyn.Cizí jazyky ovládá ale jen Francoužštinu.Jeho rodinný stav je v dobrých rukou.Dětství strávil v Kamerune,délší čas pobyl v Paříži.Podobně jako jeho kolegové ají on má hudebno-taneční vzdělání.Nehoda na motorce však ukončila jeho taneční aktivity.V Hamburgu vystudoval herectví.
Mark nastoupil po Michaelově odjezdu do Ameriky. S Peterem a Thomasem si hned porozumí. Po Thomasově smrti se seznámí i s pilotem Jensem. Po Biggině odchodu se na její místo posadí Gina Aignerová. Tu Mark zná z minulosti. Chodil s ní, dokonce sní i bydlel. Je přesvědčený, že se jejich vztah už nikdy neslepí. Ale opak je pravdou. Gina dokonce s Markem čeká dítě. Když mu to řekne, náš hrdina omdlí. V další díle ale Gina potratí.

Tom Mikula

18. srpna 2009 v 20:18 Enrico Continni
Tom Mikula
Tom se narodil 19.února 1969.Oči má šedomodré,vlasy mavě blonďaté.Cizí jazyky ovládá ruštinu a angličtinu.Jeho sportovní záliby jsou Handball,Sqaush.Měří 179 cm.
Enrico Continni
Enrico nahradil Ralfa Stallera. Jak poprvé uviděl Biggi, věděl, že jsou si souzeni. Začíná to večeří, ale skončí sexem ve vrtulníku. Enrico byl strachy bez sebe když se Biggi zranila. Nevěděl jak ji má pomoct. Musí letět s BK, což není tak lehké. Ale co by pro Biggi neudělal. Jakmile mu Biggi oznámí své rozhodnutí odjed do Ameriky za prací, je smutný, že mu to s ní nevyšlo. Později se Biggi zase vrací a odjedou spolu to Itálie zakládat rodinu. ( prej více než 5 dětí!!) :o))

Hans Heller

18. srpna 2009 v 20:17 Jens Köster
Hans Heller
Hans je narozen 19.září 1957 v Soestu/Westfalnu.Maturitu měl zrovna když šel 1. rokem na montáž.Potom studoval v Hannoveru hudbu.V divadle přijal jako host divadla saské země.S jinými kolegy zakládali volné divadlo Chrom a Chlor.Potom obstál v divadlech v Bielefeldu,Hamburgu,Dortmundu,Oldenburgu a hrál ve spravování Bretsch,strach a bída,bohatá Tennesse Wiliams,konečná stanice,touha,Shakespeares Romeo a Julia nebo také Leonard Bernsteins Musical západy Side historka.RTL zná Hanse ze seriálu Stráž.Hans je také nadšeným sportovcem.Jeho sportovní hobby jsou:/Kanoe,kajak,jízda na koni/.Od roku 1992 do orku 1998 si zahrál roli policisty Didiho Erhardta.Dále byl v RTL v Movies plný na skládku a zítra se slunce zase otevře a Serial Dr.Štefan Frank.Dálší byl v televizní produkci jako Místo činu,Případ pro dva,Siska,Dva muži u krbu,Klefisch-podívej se na těžký případ.
Jens Köster
Jens nastupuje k Medicopteru místo Thomase Wächtera. Už od začátku si dobře rozumí s Ginou Aignerovou. Taky s Markem si rozumí a radí mu, co má udělat aby Ginu potěšil. Za čas za ním přijede jeho dcera, která se od něj s její matkou odstěhovala. Chvíle se prodlouží a Anna je rozhodnuta u Jense zůstat.

Julia Cencig

18. srpna 2009 v 20:15 Gina Aigner
Julia Cencig
Julia byla narozena 18.září 1972 v Salzburgu.Navštívila obecnou školu a gymnázium.Maturitu vykonala v roce 1989.Potom následovalo studium romanistika(Italšitina,Francoužština).Na universitě Vídeň.Od roku 1992-1995 navštívila činohru-školu Lidové divadlo ve Vídni.Od té doby působila v četném divadle a film-produkce(kimo a TV).
Gina Aigner
Gina k Medicopteru nastupuje po zranění Biggi. Je dobrá pilotka i mechanička. Dříve chodila s doktorem Markem Harlandem. Ten ji ale opustil. Po dlouhé době ho potkává tady. Uvědomí si, že ho miluje. Dají se znovu dohromady. Gina je těhotná, avšak v dalším díle potratí. Gina tvrďačka oproti Biggi. Pracovala s Enricem, Karin a Florianem.

Jo Weil

18. srpna 2009 v 20:14 Florian Lenz
Jo Weil
Jo je narozen 29.srpna 1977 ve Frankfurtu.Jezdí mezi Kolínem a Rakouskem sem a tam(Kvůli Medicopteru 117)Má zelené oči a hnědé vlasy.Je 184 cm vysoký.Jo mluví mimo německy ještě Anglicky a Francouzsky(Základní znalosti).Jeho sportovní hobby jsou:Tenis,Inline Skatine,surf,Šerm.
Florian Lenz
Florian nastupuje po odchodu Enrica. Vlastně ho k práci přitáhne Gina a Karin, které u něj pochytí znalosti zravovědy a schopnost za někoho pokládat život. Florianovi se líbí Gina, když však zjistí, že je zadaná a že chodí s Markem, dá ji pokoj.

Roswitha Mayer

18. srpna 2009 v 20:13 Karin Thaler
Roswitha Mayer
Roswitha se narodila 10.května 1965.Hned po maturitě začala v baletu.Pak studovala herectví,působila miom jiné v souboru Gruppe 80,Volks Theatru i ve Wiener Ensemde.První film natočila v roce 1984.Televizní zkušenosti nasbírala v serialu Místo činu.
Karin Thaler
Karin nastupuje jako lékařka místo Gabriely. S Biggi se seznámí rychle, ale dostat se k Ralfovi to je těžší. O hodně lehčí ale bylo se zamilovat do Michaela Lüdwitze. S tím později i bydlí. Měli se dokonce vzít, ale Michael musel jet do USA aby ho nezabili. Karin to bere normálně, avšak musí pomoct Thomasovi, který je bez Michaela úplně vyřízený. Po Thomasově smrti nabídne azyl Biggi a Enricovi. Ti se později odstěhují do Itálie.